flag-english-icon flag-english-icon

همه چیز از همه جای سایت

kolumpeh-kerman-goldeneagleco.ir-کلمپه

کلمپه

کلمپه نوعی شیرینی سنتی مخصوص استان کرمان است و شبیه کلوچه که مواد اصلی آن ارد و خرما و گردو و روغن است . این نوع شیرینی ابتدا در کرمان توسط زنان کرمان با ترکیب روغن حیوانی ، بهترین خرمای صادراتی شهر بم ، ارد گندم تازه تهیه شده از مزارع و مغز گردو و نوعی چاشنی و ادویه مهم کلمپه با نام پودر هل و پودر

ادامه مطلب


خدمات ما

تهیه خوشمزه ترین و به یاد ماندنی ترین غذاهای محلی ،نوشیدنی ها و شیرینی استان کرمان برای مسافرین و گردشگران عزیز

pizza-kerman

غذا

اولین نیاز هر گردشگر و مسافر بعد از طی مسافتی استراحت در مکانی آرام و با خیال راحت است. عقاب طلایی این امکان را برای شما عزیزان گردشگر به بهترین نحو و متنوع ترین قیمت ها آماده کرده است.

drink-kerman

نوشیدنی

داشتن بهترین و متنوع ترین لیست غذاهای سنتی و محلی و سفارشی برای مسافرین بهترین کار تیمی عقاب طلایی است که می توانست برای مسافران انجام بدهد. با سفر به کرمان و دیدن آثار تاریخی،فرهنگی از غذاهای محلی نیز لذت ببرید.

cake-kerman

شیرینی

با توجه به جاذبه های گردشگری پراکنده در سطح استان کرمان و مسیرهای گردشگری مختلف درون شهری و برون شهری نیاز به استفاده از وسایل نقلیه متفاوتی عقاب طلایی را بر آن داشته تا خودروهای سبک و سنگین جهت حمل و نقل شما گردشگران را تهیه کندسخنان بزرگان درباره سفر
«این را به تجربه فهمیده ام: بهترین راه برای اینکه بفهمید کسی را دوست دارید یا از او متنفر هستید، این است که همراه او سفر کنید.» از «مارک تواین»

عضویت در خبرنامه